رد کردن لینک ها

سخنی-همکاران-تولید-کنندگان-پنجره-دوجداره

سخنی با همکاران و تولید کنندگان در و پنجره دوجداره

سخنی با خوانندگان
‏گروه صنعتی کسیر آسا آرا در جهت تحقق سازمان دانش بنیان و اعتلای صنعت پروفیل( UPVC) و تولید درب و پنجره در ایران با انجام تحقیقات گسترده و بررسی استانداردهای موجود بین المللی با بکارگیری نیروهای متخصص برای اولین بار درکشور اقدام به تدوین راهنمای جامع فنی و استانداردسازی تولید و نصب درب و پنجره نموده است .
‏اندیشه دستیابی به مشتریان وفادار و تفکر فراسازمانی ، این گروه را بر آن داشت که علاوه بر اراثه محصولات باکیفیت ، نسبت به معرفی الگوهای استاندارد برای محاسبه ساخت و بکارگیری درب و پنجره UPVC نیز اقدام نماید .
‏تولیدکنندگان درب و پنجره با استفاده از این راهنمای جامع، ضمن افزایش کیفیت خدمات خود می توانند طبق روش علمی با استغاده از استانداردهای روز دنیا محصولات خود را محاسبه ، طراحی و تولید نمایند و همچنین این مرجع میزان و معیار مناسبی جهت ارزیابی و انتخاب ملزومات و تعیین کیغیت عملکرد تولیدکنندگان برای مهندسان مشاور، طراحان و مهندسین مجری و سازندگان ساختمان خواهد بود.
‏از جمله دلایل مهم استقبال فعالان و تلاشگران عرصه ساخت درب و پنجره ( UPVC) از پروفیل ایده آل ، می توان به همکاری نزدیک ، درک نیازها و حمایت از مخاطبان اشاره نمود .
‏این دستاورد مهم همراه با آموزش های تخصصی و صدورگواهینامه رسمی با همکاری سازمان های ذیربط ، بهترین وجه تمایز مشتریان ایده آل نسبت به سایرین را فراهم خواهد ساخت .
‏با توجه به اینکه بزودی مصوباتی از سوی مرکز ذیربط ، رعایت نکات استاندارد و ایمنی را اجباری خواهد نمود؛ لذا یادگیری آموزش های تدوین شده در این مسیر را در آینده نزدیک برای تولیدکنندگان هموار خواهد ساخت .
بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button