درباره پروفیل پنجره دوجداره یو پی وی سی uPVc ایده آل

گروه صنعتی اکسیرآسا آرا، با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و متخصصین مجرب و مشاوران خارجی تولید خود را در سال ۸۹ آغاز کرده است و تاکنون موفق به تولید پروفیل های پنجره دوجداره یو پی وی سی (U-PVC) چهارشبکه ای با کیفیت قابل رقابت با نمونه ها وارداتی شده است که با شرایط جوی کشور نیز مطابقت دارد.اکسیر آسا از اولین تولید کنندگان ورق های پلی وود در ایران است . پلی وود به لحاظ فنی جایگزین بسیار مناسبی برای ورق های MDF و نئوپان است در رنگها و طرح های متنوع تولید می شود.از ویژگی های مهم پلی وود ضد آب بودن و تنوع در ابعاد طول، عرض و ضخامت است

  • ارسال به تمام نقاط کشور و کشورهای همسایه
  • ضمانت کیفیت
  • پشتیبانی همیشگی.
  • ارسال همیشگی
  • در دست داشتن بهترین ابزار

افتخارات و استانداردها

پروفيل يو پي وي سي "ايده آل" با توجه به همين شاخصه هاي توليد و کيفيت برتر ، موفق به کسب افتخارات مهمي شده که مي توان به اخذ 2 نشان استاندارد ملي H-pvc و u-pvc ، گواهينامه شرکت برلوخر آلمان و همچنين گواهينامه انطباق با استانداردهاي روز اروپا CE از موسسه ECM ايتاليا اشاره کرد .شرکت " ايده آل " همچنین با رويکرد توليد با کيفيت در سال 1390 موفق به کسب تنديس طلايي کيفيت صنعت ساختمان از سازمان استاندارد ملي شده است. از سوی دیگر پروفيل "ايده آل" در سال 93 به عنوان واحد نمونه استاندارد معرفي و تنديس طلايي را از آن خود نمود. سپس گواهينامه گريد A مرکز تحقيقات ساختمان را دريافت کرد و به موازات آن پروفیل تولیدی این شرکت بمدت 6 ماه در دستگاه هاي زنون مرکز تحقيقات ساختمان مورد آزمايش قرار گرفت و توانست گواهي عدم تغيير رنگ را نيز از مرکز تحقيقات ساختمان اخذ نمايد.

محصولي هم رده محصولات شرکت هاي اروپايي

محصولات پروفيل " ايده آل" به لحاظ کيفيت در گريد خوب قرار گرفته است به نحوي که کيفيت توليدات شرکت اکسير آسا از محصولات وارداتي کشور ترکيه بالاتر و در رده محصولاتي است که از اروپا وارد کشور مي شود. اکثر مشتريان پروفيل " ايده ال" نيز به کيفيت بالاي پروفيل هاي توليدي این شرکت گواهی می دهند و اين امر باعث شده که شرکت اکسير آسا همچنان در شرايط سخت و رکود کنوني به توليد خود ادامه داده و محصولات خود را به بازار عرضه نمايد.

طرح توسعه

بدليل استقبال مشتريان از محصولات پروفيل " ايده آل" ، در سال 92 طرح توسعه شرکت مطرح و در سال 93 عملياتي شد. به این منظور دستگاه هاي جديدي از آلمان، به کشور وارد گردید . همچنين قالب هاي جديد ، جايگزين برخي از قالب هاي قديمي شد که اين امر نيز باعث افزايش هر چه بیشتر کيفيت محصولات شده است. 

انتشار کتاب راهنماي تخصصي ساخت و نصب در و پنجره يو پي وي سي

براي اولين بار در کشور واحد R&D و مهندسان کارخانه و تیم فروش گروه صنعتي اکسير آسا (پروفيل " ايده آل ") با انجام تحقيقات گسترده و جمع آوري اطلاعات فني شرکت هاي معتبر آلماني و آمريکايي و ترجمه آنها به زبان فارسي کتاب راهنماي فني تخصصي ساخت و نصب در و پنجره يو پي وي سي را منتشر کرده است. توليد کنندگان درب و پنجره با استفاده از اين راهنماي جامع، ضمن افزايش کيفيت خدمات خود مي توانند طبق روش علمي با استفاده از استانداردهاي روز دنيا محصولات خود را محاسبه، طراحي و توليد نمايند. اين مرجع همچنين ، ميزان و معيار مناسبي جهت ارزيابي و انتخاب ملزومات و تعيين کيفيت عملکرد توليد کنندگان براي مهندسان مشاور،طراحان، مهندسين مجري و سازندگان ساختمان خواهد بود.

از کجا آغاز کرده ایم

گروه صنعتی اکسیر آسا آرا در سال ۸۶ با هدف توسعه و نوآوری در صنایع یو پی وی سی (U-PVC) اعم از پروفیل های دو جداره یو پی وی سی و شیت های پلی وود و به منظور ایجاد تنوع در صنایع در و پنجره و صنایع چوب پلاست با استفاده از تکنولوژی روز اروپا احداث شد.

با ما در تماس باشید