چرا پنجره دوجداره uPVC

به طور کلی متریال UPVC مزایای قابل توجهی دارد که همین مزایا دلیل متداول شدن آن می باشد. به طور مثال برای اتصال قسمتهای درب یا پنجره معمولی ، از بست های مکانیکی مختلف استفاده می گردد. هم چنین تعدادی از ورقه های فلزی برای اتصال به همدیگر پیچ می شوند. این امر موجب می شود که حتی اگر پیچ ها از ضدزنگ باشند، بر اثر ایجاد واکنش گالوانیک در درازمدت پنجره دو جداره از هم بپاشد و یا ظاهرش را از دست دهد. در حالی که در محصولات یو پی وی سی به هیچ عنوان این گونه مشکلات پیش نخواهند آمد.

در محصولات UPVC به علت جوش خوردن و گداخته شدن با گرما و چسبیده شدن به هم با فشار قوی، در مقایسه با بست های مکانیکی قاب ها دارای مقاومت بسیار بیش تری هستند.

اگر بخواهیم به برخی از مزایای درب و پنجره های دوجداره uPVC اشاره کنیم :

۱- استحکام فوق العاده و وزن سبک: متریال یو پی وی سی دارای قدرت مکانیکی بالا بوده و در عین حال سبک و مستحکم در برابر سایش است.

۲- سهولت در نصب: یو پی وی سی از جمله موادی است که به سادگی شکل گرفته، بریده شده، جوش داده شده و نیز متصل می گردد.

۳- ضدحریق بودن: یو پی وی سی به سختی مشتعل گشته و هنگامی که عامل حرارت خاموش گردد دیگر نمی سوزد. لذا از این لحاظ در مقایسه با انواع پلاستیک از لحاظ اشتعال و دودزا بودن بسیار کم خطر است.

۴- پایداری و ثبات: یو پی وی سی در برابر فساد شیمیایی، پوسیدگی، تغییر رنگ، ضربه و سایش به شدت مقاوم بوده و عمر بسیار زیادی دارد.

۵- عایق بودن: این متریال عایق جریان الکتریکی است. هم چنین صوت از آن بسیار کم تر عبور نموده و درب و پنجره های یو پی وی سی عایق مناسبی برای صوت نیز محسوب می گردند.
۶- مانع نفوذ گرد و غبار و آلودگی ها به علت درزگیری کامل

۷- کاهش دهنده سرمایه گذاری اولیه و استهلاک سیستم گرمایشی ساختمان به علت جلوگیری از اتلاف انرژی

۸- تنوع اشکال بازشو و شکل پذیری متناسب با معماری و فضای ساختمان

۹- حفاظت از محیط زیست از طریق بازیافت و قابلیت استفاده در صنایع دیگر

۱۰- قابلیت تقویت مضاعف با استفاده از پروفیل گالوانیزه در داخل یو پی وی سی

۱۱- عدم احتیاج به سرویس مکرر (رنگ آمیزی، تعویض و …)

 

پنجره دوجداره

پنجره

چرا پنجره دوجداره uPVC

تابش سرد از سطوح، عاملی است که می‌تواند موجب سلب آسایش حرارتی شود. درواقع، هر سطح، دمایی را که دارد به محیط تابش می‌کند؛ یعنی اگر در مقابل سطح یخی با دمای صفر درجه قرار بگیرید، دمایی که احساس خواهید کرد ترکیبی است از دمای هوا و دمای یخ، که موجب می‌شود فرد، دمایی تقریباً نصف دمای هوا را احساس کند. برای مثال، اگر دمای هوا در آن لحظه ۲۶ درجهٔ سانتیگراد ــ که دمای نسبتاً گرمی است ــ باشد، آن را ۱۳ درجه، یعنی سرد احساس خواهد کرد. همین اصل در پنجره‌ها نیز رخ می‌دهد؛ به این دلیل که پنجره‌های آهنی با شیشهٔ یک‌جداره دماهای بیرون را به‌راحتی به داخل منتقل می‌کنند و برای مثال، در دمای ۵- درجه هوای بیرون دمای سطح شیشه در داخل به حدود صفر می‌رسد و در نتیجه مسئله مشابه ایستادن مقابل یک سطح یخ رخ می‌دهد، عکس این مسئله در تابستانهای گرم نیز تکرار می‌شود که خود موجب اتلاف شدید انرژی می‌گردد زیرا به ازای هر یک درجه تغییر درجه حرارت داخل مصرف انرژی ساختمان ۶٪ افزایش می‌یابد. این بدان معنی است که در صورت تغییر ۵ درجه‌ای دمای داخل ۳۰٪ مصرف انرژی بیشتر می‌شود. در صورت استفاده از پنجره‌های یو پی وی سی که دارای شیشه‌های دوجداره با فاصله پر شده از گاز آرگون باشند، دمای سطح شیشه داخلی و پروفیلها تقریباً با دمای هوای اتاق برابری می‌کند. در نتیجه احساس حرارتی مطلوبتری در تابستان و زمستان برای ساکنین که گاهی در مجاورت پنجره‌ها نیز قرار دارند ایجاد می‌شود. درب و پنجره یوپی وی سی به عنوان درب و پنجره دوجداره نیز نامیده می‌شوند و این نامگذاری به دلیل استفاده از شیشه دوجداره است.

پنجره‌های یو‌پی‌وی‌سی

زیبایی ظاهری
سهولت در نظافت سطوح
محافظت در مقابل آلودگی صوتی
عایق حرارت و گرما
تنوع در طرح، رنگ و کاربرد های مختلف
سهولت در نصب و بهره برداری
مقاومت در برابر باد و شرایط جوی مختلف
مناسب جهت شرایط مختلف آب و هوایی

پنجره دوجداره يو پي وي سي (upvc) ایده آل

پنجره دو جداره ایده آل با 200 نمایندگی در سراسر کشور به منظور نظارت بر رعایت استاندارد های ساخت و اطمینان از کیفیت محصول تولید شده ، وارد بازارشد. نمایندگان موظف هستند پنجره را مطابق با استانداردها و تحت نظارت ویژه کارشناسان فنی شرکت اکسیر آسا تولید و نصب نمایند بنحوی که ساخت محصول نهایی را از نظر کیفیت تضمین می کند .
محصولات تولیدی تحت نظر شرکت به مدت 5 سال گارانتی رایگان خواهند داشت. علاوه بر این ، پروفیل های مصرفی (متریال استفاده شده در ساخت محصول) نیز دارای گارانتی 20 ساله می باشند که این برنامه به منظور حمایت از مصرف کننده و رضایت تولید کننده تدوین گردیده.
شما می توانید با تکمیل فرم سفارش آنلاین ، و ارائه شماره تماس ، از مشاوره رایگان تلفنی واحد فنی شرکت ایده آل بهره مند شوید.
همچنین می توانید از بخش انواع پنجره دوجداره ، اطلاعات لازم را در مورد مدلهای مختلف  کسب نمایید. ضمنا کارشناسان شرکت ایده آل ، در تمام ساعات اداری ، آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند . خط ویژه 0212965 از تمام نقاط کشور در دسترس شما عزیزان می باشد .

پنجره یو پی وی سی

سفارش آنلاین
Call Now Button