پنجره هاي دو جداره يو پي وي سي (upvc)

پنجره هاي دو جداره يو پي وي سي (upvc) ایده آل

ایده آل با 200 نمایندگی در سراسر کشور به منظور نظارت بر رعایت استاندارد های ساخت و اطمینان از کیفیت محصول تولید شده ، وارد بازار پنجره های دوجداره یو پی وی سی (UPVC) شد. نمایندگان موظف هستند پنجره را مطابق با استانداردها و تحت نظارت ویژه کارشناسان فنی شرکت اکسیر آسا تولید و نصب نمایند بنحوی که ساخت پنجره نهایی را از نظر کیفیت تضمین می کند .

پنجره های تولیدی تحت نظر شرکت به مدت 5 سال گارانتی رایگان خواهند داشت. علاوه بر این ، پروفیل های مصرفی (متریال استفاده شده در ساخت بدنه ی پنجره دوجداره) نیز دارای گارانتی 20 ساله می باشند که این برنامه به منظور حمایت از مصرف کننده و رضایت تولید کننده تدوین گردیده.

شما می توانید با تکمیل فرم سفارش پنجره دوجداره ، و ارائه شماره تماس ، از مشاوره رایگان تلفنی واحد فنی شرکت ایده آل بهره مند شوید.

سفارش آنلاین پنجره دوجداره

همچنین می توانید از بخش انواع پنجره دوجداره ، اطلاعات لازم را در مورد مدلهای مختلف پنجره دوجداره کسب نمایید. ضمنا کارشناسان شرکت ایده آل ، در تمام ساعات اداری ، آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند . خط ویژه 0212965 از تمام نقاط کشور در دسترس شما عزیزان می باشد .

از کجا آغاز کرده ایم

گروه صنعتی اکسیر آسا آرا در سال ۸۶ با هدف توسعه و نوآوری در صنایع یو پی وی سی (U-PVC) اعم از پروفیل های دو جداره یو پی وی سی و شیت های پلی وود و به منظور ایجاد تنوع در صنایع در و پنجره و صنایع چوب پلاست با استفاده از تکنولوژی روز اروپا احداث شد.

با ما در تماس باشید

سفارش پنجره دوجداره
فارسی